Ładowanie...

Usługi, które realizujemyAktualnie realizujemy :

▪ Montaż, instalację, doradztwo w zakresie Pomp Ciepła

▪ Instalację, montaż i doradztwo w zakresie Fotowoltaiki

Dofinansowanie na fotowoltaikę

Jeżeli koszt fotowoltaiki wydaje Ci się być zbyt duży, to należy pamiętać o tym, że można otrzymać dofinansowanie!

Inwestując w fotowoltaikę należy pamiętać o tym, że oprócz generowania prądu, możemy z niej zarabiać! Aktualnie istnieje możliwość odsprzedaży nadwyżki energii do sieci publicznej. Jest to kolejny argument, który może przemówić w kwestii zakupu paneli.

Pomagamy naszym klientom zdobyć dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczną lub na pompę ciepła. Aktualnie oferujemy montaż pompy ciepła w gdańsku jak i jej dalsze serwisowanie.

Warto pamiętać o tym, że można złożyć wniosek do programu Czyste Powietrze, aby uzyskać dofinansowanie. Oprócz programu Czyste Powietrze, istnieje jeszcze program pt. ,,Mój Prąd 4.0", który również umożliwia otrzymanie dotacji.

Wpływ fotowoltaiki na środowisko

>

Na ten moment nie ma żadnego innego rozwiązania, które byłoby tak neutralne ekologicznie jak fotowoltaika. Bardzo ważne jest to, aby obniżyć emisję CO2 w naszym środowisku. Mając poprawnie zainstalowaną instalację jest możliwość redukcji emisji CO2 o nawet kilka ton! Należy podkreślić to, że panele nie zostawiają śladu węglowego.

Patrząc na ogół, wpływ energii słonecznej na otoczenie jest nieszkodliwy! Jest to jedyne rozwiązanie, które starcza na ponad 20-25 lat!


Umów rozmowę