Ładowanie...

Nasze usługi aktualnie są realizowane w Pabianicach i w całym województwie łódzkim!Obecnie zajmujemy się fotowoltaiką jak i pompami ciepła.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami klikając w przycisk umów rozmowę!


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Aktualnie dostarczamy dostarczamy usługi na terenie całych Pabianic jak i całego województwa łódzkiego!

Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny, pomagamy w uzyskaniu dotacji z którą można zrobić zakup tańszy nawet o 27 000 złotych!

Oferujemy jedno z najbardziej korzystnych rozwiązań dla domów! Jest nim połączenie pompy ciepła wraz z fotowoltaiką.

Polega to na tym, że dom i woda są ogrzewane za pomocą pompy ciepła. Aby pompa ciepła moga prawidłowo funkcjonować wymagany jest prąd, można go pozyskać za pomocą paneli fotowoltaicznych. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie!

Ile kosztuje pompa ciepła wraz z fotowoltaiką?

Jest to pytanie na które nie można jednoznacznie odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o pompę ciepła, to jest to koszt od 30 tysięcy złotych aż do 60 tysięcy złotych!

Same panele fotowoltaiczne w zależności od wielkości domu mogą kosztować od 25 tysięcy złotych aż do 60 tysięcy złotych!

Mimo iż z pozoru taki koszt wydaje się być duży, to jest to bardzo dobra inwestycja. Warto pamiętać o tym, że dom może tylko zyskać na wartości przez takie instalacje. Dodatkowo mamy dom, który sam ,,pracuje" na swoje utrzymanie. Statystycznie po 10-15 latach jest możliwy pełen zwrot z inwestycji!


Umów rozmowę