Ładowanie...

Fotowoltaika dofinansowanie - jak je dostać?Dofinansowanie na fotowoltaiką jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którym brakuje pieniędzy na pokrycie całego kosztu zakupu. Oprócz dofinansowań jest możliwość wzięcia kredytu. Obecnie rząd programy dzięki którym można otrzymać dofinansowanie!

Program Mój Prąd 4.0

W 2022 roku jest możliwość uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę dzięki temu programowi! Program jest przeznaczony dla osób, które zamontowały fotowoltaikę po 1 kwietnia bieżącego roku. Celem tego programu jest danie dofinansowań na fotowoltaikę!

Dzięki temu możemy zauważyć ogromny wzrost instalacji!

Obecnie możesz otrzymać aż do 20 500 złotych!

Na co mogę otrzymać dofinansowanie?

Na instalację PV z zakupami innych elementów

Na samą instalację PV

Na magazyn ciepła

Na magazyn energii elektrycznej

Na system zarządzania energią

Co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie?

Rząd skierował ten program dla osób, które są osobami fizycznymi i zamierzają wytwarzać energię tylko na własne potrzeby i zamierzają zawrzeć umowę, która określa wszystkie kwestie powiązane z wprowadzaniem do sieci energii produkowanej przez naszą fotowoltaikę!

Aby złożyć wniosek wystarczy, że wejdziesz na generator wniosków o dofinansowanie i złożysz wniosek o dopłatę do fotowoltaiki w programie Mój Prąd.

Obecnie wniosek można złożyć od 15 kwietnia 2022 do 22 grudnia 2022 roku!

Żeby otrzymać dofinansowanie wystarczy, że dasz dowód zapłaty lub inne dokumenty potwierdzające zakup fotowoltaiki. Ważne jest to, żeby wszędzie przed zakupem powiedzieć, że zgłasza się do programu Mój Prąd!

Więcej informacji przeczytasz na stronie rządowej, którą znajdziesz wpisując frazę fotowoltaika dofinansowanie.


Umów rozmowę

Tagi:

fotowoltaika warszawa fotowoltaika gdańsk fotowoltaika pabianice fotowoltaika katowice fotowoltaika częstochowa fotowoltaika kraków fotowoltaika radom pompa ciepła warszawa pompa ciepła gdańsk pompa ciepła pabianice pompa ciepła katowice pompa ciepła częstochowa